Get Adobe Flash player

Sportovní akce

Neckyáda 2014

V sobotu dne 12.7.2014 se v Srlíně u i na hasičské nádrži uskutečnil 10. ročník tradiční Srlínské necykády. Počasí nám přálo. Neckyády se zúčastnilo 16 dvojic.

Počasí nám přálo a tek se mohlo soutěžit ve všech disciplínách. Jako každým rokem, neckyáda začala přeplutím hasičské nádrže v neckách. Následovala disciplína v překonání lávky s trakařem, kdy jeden z dvojice usedl na trakař. Po této disciplíně zdolávali soutěžní dvojice lávku přenášením. V tomto případě jeden z dvojice přenesl toho druhého přes lávku. Všem soutěžícím se dařilo a nikdo nebyl zraněn.

Celé odpoledne se vydařilo a večer následovala volná zábava.

Číst dál: Neckyáda 2014

O Srlínský pohár 2014

V sobotu dne 28.6.2014 se uskutečnla již tradiční hasičská soutěž v Srlíně. Letos se jednalo již o 16. ročník hasičské soutěže O Srlínský pohár - "Memoriál Ladislava Boušky". Po celé sobotní odpoledne byo pěkné počasí, které přálo všem soutěžním družstvům. V letošním ročníku jsme v Srlíně přivítali 1 dětské družstvo, 5 ženských družstev a 13 mužských družstev. Zavítal k nám např. Sbor dobrovolných hasičů z Kostelce nad Vltavou, Voltýřova, či již tradičně z Drhovic, Radětic, Křižanova, Svatkovic, Bernartic, Jestřebic, Borovan, Zběšiček. V letšním roce opět všichni změřili své síly ve štafetě a posléze v požárním útoku na 2B hadice z přírodního zdroje (říčky Smutné). Ve štafetě excelovala dvojice z Voltýřova, která ji vyhrála (čas: 26,88s). V požárním útoku byli pro změnu nejrychlejší Jestřebice. Jejich čas byl téměř totožný jako čas jejich štafety (čas: 27,44s).

Z dětí si vítězství odvezlo jediné družstvo z Drhovice (součet časů: 63,37s). Mezi ženami se na prvém místě umístilo také družstvo Drhovice (saoučet časů: 70,88s), za kterým skončili ostatní družstva v tomto pořadí: Srlín (2), Radětice (3), Svatkovice (4), Borovany (5). Pokud se začneme zaobírat pořadím družstev mužů, tak tuto kategorii vyhrál SDH z Jestřebic (součet časů: 54,79s). Za Jestřebicemi se umístili ostatní SDH v tomto pořadí: Drhovice "B" (2), Drhovice "A" (3), Srlín "A" (4), Radětice (5), Srlín "Veteráni" (6), Voltýřov (7), Kostelec nad Vltavou (8), Bernartice (9), Svatkovice (10), Borovany (11), Zběšičky (12), Křižanov (13).

Po skončení soutěže následovala volná zábava na které hrál Teplický Drak do pozdních hodin.

Věříme, že se všichni dobře bavili po celé odpoledne.

Složení družstev SDH Srlína zde.

Videogalerie.

Číst dál: O Srlínský pohár 2014

Neckyáda 2013

Dne 13.7.2013 se od 14:00 uskutečnila v Srlíně u hasičské nádrže již tradiční neckyáda. Letos se jednalo již o devátý ročník. Neckyády se zúčastnily dvě dětské posádky a dvanáct dospělých. Všechny posádky a jistě i diváci se dobře bavily.

Po ukončení soutěžních discíplín následovala volná zábava s hudebním doprovodem až do ranních hodin.

Číst dál: Neckyáda 2013

15.ročník O Srlínský pohár

V sobotu dne 29.6.2013 se od 12:30 uskutežnil při příležitosti 115.let od založení sboru již 15.ročník hasičské soutěže O Srlínský pohár - Memoriál Ladislava Boušky.Za sponzorskou pomoc s pořízením nových dresů děkujeme firmě KALAS sport swear.

Číst dál: 15.ročník O Srlínský pohár

Biatlon v Srlíně

Dne 26.1.2013 se na Srlínských lukách od 13:00 uskutečnil Biatlon. Do tohoto závodu se mohl přihlási kdokoliv kdo měl chuť a odhodlání. Celkový okruh byl středně náročný a nacházel se na louce mezi říčkou Smutnou a vodním náhonem, který přivádí vodu ke mlýnu a také v lese za jezem, náhonem. Pod lesem byla také umístěná střelnice, kde každý ze závodníků předvedl své umění. Celý závod byl velice podařený a mrazivé počasí všem přálo.

Tento závod se v Srlíně uskutečnil již před několika lety. Pokud to bude možné, umožní nám to přírodní podmínky, bude snaha tento závod uskutečnit i v příštích letech. Věříme, že v tomto netradičním sportu naleznete obdiv, stejně jako v Srlíncké Neckyádě a IN-LINE závodu.

Číst dál: Biatlon v Srlíně

2. Ročník IN-LINE závodů

V sobotu dne 18.8.2012 se v uskutečnil v Srlíně od 14:00 hodin 2.ročník otevřených závodů na kolečkových bruslích všech věkových kategorií a výkonnostních stupňů. Již od rána bylo krásné počasí, v odpoledních hodinách se sešlo něco kolem sta zájemců.

Číst dál: 2. Ročník IN-LINE závodů

Srlínská neckyáda 2012

Stejně jako loni, se i letos, dne 21.7.2012 od 14:00 uskutečnila u hasičské nádrže tradiční Srlínská neckyáda. Letos již 8.ročník.

Číst dál: Srlínská neckyáda 2012

14. ročník O SRLÍNSKÝ POHÁR

Dne 30.6. 2012 se v Srlíně u říčky Smutná, naproti vodnímu mlýnu, od 13:00 uspořádal již "14. ročník O SRLÍNSKÝ POHÁR - MEMORIÁL LADISLAVA BOUŠKY".

Číst dál: 14. ročník O SRLÍNSKÝ POHÁR

Srlínská neckyáda 2011

U Hasičské nádrže v Srlíně se dne 6.8.2011 od 13:00 uskutečnila tradiční neckyáda.

Číst dál: Srlínská neckyáda 2011