Strict Standards: Non-static method modGTranslateHelper::getParams() should not be called statically in /home/webs/srlin.com/ftp/2012/modules/mod_gtranslate/mod_gtranslate.php on line 13 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/webs/srlin.com/ftp/2012/modules/mod_gtranslate/tmpl/default.php on line 115
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/webs/srlin.com/ftp/2012/modules/mod_gtranslate/tmpl/default.php on line 130 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/webs/srlin.com/ftp/2012/modules/mod_gtranslate/tmpl/default.php on line 142 Czech English French German Russian Yiddish
Strict Standards: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically in /home/webs/srlin.com/ftp/2012/components/com_phocagallery/router.php on line 38 Strict Standards: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically in /home/webs/srlin.com/ftp/2012/includes/application.php on line 539 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/webs/srlin.com/ftp/2012/components/com_phocagallery/router.php on line 38
Get Adobe Flash player
Strict Standards: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/webs/srlin.com/ftp/2012/templates/srlin_3_4_10_03_10_2012_leto/classes/ArtxContentSingleArticle.php on line 41 Strict Standards: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/webs/srlin.com/ftp/2012/includes/application.php on line 539

Hasičské soutěže

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/webs/srlin.com/ftp/2012/templates/srlin_3_4_10_03_10_2012_leto/functions.php on line 618

SDH Srlín v Bojenicích

SDH-Srlin-Bojenice-2013V Bojenicích se dne 20.7.2013 slavnostně otevírala nová hasičárna a posléze ve večerních hodinách následovala hasičská soutěž. Slavnostního otevření se náš sbor zúčastnil jen v malém zastoupení. Ovšem na noční hasičskou soutěž vyrazilo naše družstvo mužů. 

Noční hasičská soutěž probíhala letos v klidné atmosféře. Nejprve přišli na řadu ženy a po nich následovaly muži. Obě kategorie běhala pouze na dvě hadice typu B. 

 

Složení našeho soutěžního družstva mužů:

  • Košík      - Veverka Tomáš
  • Savice     - Veverka Milan
  • Stroj      - Hronec Martin
  • Béčka      - Koliha Milan
  • Rozdělovač - Černohorský Martin
  • L.proud    - Falada Marek
  • P.proud    - Kotalová Kateřina

    Velitel (necvičící) soutěžního družstva: Souhrada Zdeněk