Strict Standards: Non-static method modGTranslateHelper::getParams() should not be called statically in /home/webs/srlin.com/ftp/2012/modules/mod_gtranslate/mod_gtranslate.php on line 13 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/webs/srlin.com/ftp/2012/modules/mod_gtranslate/tmpl/default.php on line 115
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/webs/srlin.com/ftp/2012/modules/mod_gtranslate/tmpl/default.php on line 130 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/webs/srlin.com/ftp/2012/modules/mod_gtranslate/tmpl/default.php on line 142 Czech English French German Russian Yiddish
Strict Standards: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically in /home/webs/srlin.com/ftp/2012/components/com_phocagallery/router.php on line 38 Strict Standards: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically in /home/webs/srlin.com/ftp/2012/includes/application.php on line 539 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/webs/srlin.com/ftp/2012/components/com_phocagallery/router.php on line 38
Get Adobe Flash player
Strict Standards: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/webs/srlin.com/ftp/2012/templates/srlin_3_4_10_03_10_2012_leto/classes/ArtxContentSingleArticle.php on line 41 Strict Standards: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/webs/srlin.com/ftp/2012/includes/application.php on line 539

Zprávy

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/webs/srlin.com/ftp/2012/templates/srlin_3_4_10_03_10_2012_leto/functions.php on line 618

Poohlédnutí za rokem 2015

Dobrý den,

rok 2015 se nám blíží ke konci. Pokud jste pravidelně sledovali a sledujete naše internetové stránky, jistě víte, že se tu toho moc z dějství nedozvíte. S tím by měl být konec. 

Stránky www.srlin.com, by měli být opět stále aktualizované (maximálně měsíční spoždění).

 SDH Srlin

Stávající stav stránek.

Říkáte si, kde je chyba? Já jako jeden z administrátorů se nebudu na nic vymlouvat a na nikoho svádět, proč nejsou stránky pravidelně aktualizovány. Upřímně říkám za sebe, že pokud článek z dějství (akce) jsem nedal dohromady do několika dní po akci, tak většinou na něj nedošlo v posledním roce vůbec. A čím více byli stránky neaktuální, tím větší nechuť je je doplnit. A snaha mě, jako hlavního administrátora, rozdělit úkony mezi více osob (administrátorů), byla také neúspěšná. Každý z nás (administrátorů) si může sáhnout do svého svědomí a řícic si, zdali je tak složité dát dohromady článek nebo zdali to zabere tolik času. Nebo snad jsou za tím jiné důvody? To ví každý z nás (administrátorů) jen sám. Já jen mohu říci, že by nám určitě pomohlo, kdyby s námi probíhala větší komunikace po emailu. Snad se od nynějška zlepší nejen aktuálnost webu, ale i zmiňovaná komunikace. Uvidíme. Jediné co mohu nyní říci, že bude opět jen jeden administrátor. Kontakt na něho naleznete v pravém menu. Jakékoli připomínky, náměty, dotazy, atp. určitě posílejte. 

 

Teď bych rád přistoupil k rekapitulaci uplynulého roku. 

V Srlíně se stejně jako každý rok, uspořádalo mnoho akcí. Mezi ty stálé lze zařadit Hasičský ples, Divadlo, Hasičskou soutěž z přírodního zdroje, IN-LINE závody, neckyádu, výroční valnou hromadu, Mikuláš, Brigády a spousta dalších akcí. Také se v naší vsi uskutečnila výstavba nové komunikace u hasičské nádrže a okres Tábor opravil komunikaci Srlín - Staré Sedlo. Do hasičského sboru byla pořízena nová hasičská stříkačka PS-12, která byla také pokřtěna. 

 

Křest nové hasičské stříkačky PS-12 v Srlíně. 

 

Hasičská soutěž v Srlíně - O Srlínský pohár, memoriál Ladislava Boušky

V sobotu 27. SDH Srlín O Srlínský pohár, memoriál Ladislava Bouškyčervna 2015 se konal v Srlíně u říčky Smutné 17. ročník hasičské soutěže "O Srlínský pohár - memoriál Ladislava Boušky". Letošního ročníku se zúčastnilo 6 družstev dětí, tři družstva žen a dvanáct družstev mužů. V kategorii dětí zvítězili "všichni", v kategorii žen bylo první domácí družstvo před druhými Drhovicemi a třetími Svatkovicemi, v kategorii mužů obsadila první dvě místa družstva z Drhovic, třetí byly Jestřebice. Na domácí zůstala medaile "bramborová".

  

Nová komunikace u hasičské nádrže.

Komunikace vyšla celkem na 1 100 000,- a vybudována byla firmou Dřevotvar Chýnov. Firma kromě výstavby provedla i terénní úpravy na okolních pozemcích.

 

 Srlínský IN-LINE závod

Pátý ročník IN-LINE závodu dostal novou podobu. Místo okruhu od klubovny ke mlýnu se využila nově vybudovná komunikace u hasičské nádrže, kde se celé závody uskutečnily. Celé dne bylo krásné. Možá i díky počasí, vrcholícím horkých dní, byla účast o něco slabší. To ovšem ničemu nevadilo a celé odpoledne se vydařilo.

FOTOGALERIE ZDE!!!

Srlínská neckyáda

V sobotu 18.7.2015 se uskutečnil další ročník, již tradiční Srlínské neckyády. Leto se změnilo prostředí celé akce, která se uskutečnila na říčce Smutné. Avšak tato změna ničemu nebránila, stejně jako každým rokem bylo zajištěno výborné prostředí celé soutěže. Celé odpoledne bylo plné nejen soutěžení, ale i zábavy. 

FOTOGALERIE ZDE!!!

Čarodějnice v Srlíně

I v letošním roce byla v Srlíně vztyčena májka a upálena čarodějnice na vysoké hranici. Celá akce se vydařila a májka byla vzorně pohlídána a dočkala se nového dne, celá.

 

Práce SDH Srlín 

Náš sbor, stejně jako každý rok, uspořádal mnoho brigádních akcí. Jednalo se o akce na přípravu dřeva, či zvelebování obce. Na každé kulturní, či sportovní akci jsou podepsáni.

 

SDH Srlín na hasičských soutěžích

Náš sbor se v letošním roce zúčastnil mnoha hasičských klání. Mezi ně patřila okrsková soutěž a soutěže v okolí a zpřátelených obcích.

Hasiči byli okrskové soutěži ve Zběšičkách, na hasičské soutěži ve Svatkovicích, Ratajích, Drhovicíh, Řepči a dalších.

Videa z některých soutěžních pokusů našeho sboru: 

  

VÍCE VIDEÍ ZDE!!!

Tradiční hasičský ples

Sbor dobrovolných hasičů v Srlíně uspořádal tradiční hasičský ples. Tento ples se uskutečnil 31.1.2015 a měl velikou návštěvnost a bohatou tombolu. K poslechu a tanci zahrál RM Band. Celý večer se vydařil.

 

Výroční valná hromada SDH Srlín

Tato hromada se uskutečnila v pátek dne 18.12.2015 od 19:00 v místní hospůdce u Čendy. Byla shrnuta činnost za uplynulý rok a nastíněna činnosti pro rok nadcházející, pro rok 2016. Celá valná hromada proběhla v klidu.

 

Mikuláš v Srlíně

I v letošním roce do Srlína zamířil mikuláš s andělem a čerty. A jak již bývá jeho zvykem, navštívil nejen srlínské děti, ale i ty nejstarší, kterým mnohdy rozzáří větší úsměv na rtech. Jeho nadílku dostali všichni, kdo ji byli hodni.

 

Činnost místní Hospůdky u Čendy

Bylo zde uspořádáno několik akcí. Mezi tyto akce lze zařadit Maškarní Bál, Posvícenskou zábavu, Silvestrovnou zábavu a mnoho dalších.

 

Závěrem

Rád bych Vám všem popřál šťastné vánoce a bohatého Ježíška a do nového roku, jen to nejlepší.

 SDH Srlin

Sociální sítě

Prohledat web