Czech English French German Russian Yiddish
Get Adobe Flash player

1. semifinále 4.VFL v Bernarticích

První semifinálové boje se uskutečnili dne 18.1.2014. Zde se odehráli první zápasy mezi tými bojujícími o konečné pořadí. O finále sehrál souboj nejen FBK Srlín s Bivojem Bernartice, ale také Mirotice s Kučeří. Mirotice porazili Kučeř v napínavém boji až v samotném závěru 5:4. 

 FBK Srlín odehrál s Bivojem Bernartice velice vyrovnaný a atraktivní zápas. Šance byli na obou stranách a rozhodovali maličkosti. Každá chyba mohla být rozhodující a tak není divu, že po první třetině byl zápas vyrovnaný a stav byl 1:1. Po počátku druhé třetiny začal opět urputný boj. Oba brankáři odváděli skvělé výkony, avšak FBK Srlín měl možná více štěstí, či toužil po výhře více a tak strhl vedení na svou stranu. Vedení už se FBK Srlín podařilo udržet a dokonce i navýšit. A tak se Srlín mohl radovat z první výhry 6:1 nad Bernarticemi ve VFL v historii. 

Avšak jedná se zatím o první zápas ze dvou. Důležité bude, jak se hráči FBK Srlín postaví k následujícímu druhému semifinále s Bernarticemi, které se uskuteční 25.1.2014 od 11:00 v Bernartické tělocvičně.

Výsledky 1.semifinále:

Mirotice x Kučeř - 5x4 

Branice x Zbelítov - 5x8

Srlín x Bernartice - 6x1