Fuka P., Čeněk, Koliha, Herink Jun., Kotal Jun., Kotal J., kotal o., Herink, Ton, Tlášek, Vondráček, Bobro, Řeřábek, Haškovec, Černohorský, Souhrada, Bartoň, Rozhoň, Sismelich, Pinc, Bydžovský, Souhrada V., Fuka R., Doskočil, Sláma ZD., Dědič, Černý, Hošna Z.,Mex, Kroupa, Vavrek, Špánek

Nejlepší střelci:  Čeněk (4 branky); Kotal Jiří(4 branky)

Zápas skončil výsledkem 7:1 pro FC Janota Praha - FC Nikon Praha.

Sestava mužstva:

Mex, Kroupa, Koliha, Čeněk, Ton, Bobro,  Dědič, Vavrek, Fuka R., Fuka P., Kotal J. Špánek

K zápasu:

Soupeř značně posílil sestavu. My jsme hráli sice dobře, ale měli jsme velikou smůlu, a tak pro Nás nepříznivý výsledek není objektivním dojmem 2 utkání.

Po zápase:

Po zápase následovala dokopná v sále kulturního domu v Srlíně. Společně se soupeři jsme ukončili Naši fotbalovou sezónu.  Jako občerstvení byla pečená ovečka a gulášek.

Vstřelené branky:

Ton (69 minuta)

Zápas se uskutečnil 25.9.2004.

FC Napoleon Srlín x FC Božetice

Zápas skončil výsledkem 4:4.

Řeřábek, Koliha, Kotal J., Čeněk, Sláma, Vondráček,  Haškovec, Bobro, Kotal O., Ton, Sismelich, Dědič,  Rozhoň

K zápasu:

Dostavilo se málo našich hráčů, což byla škoda, protože byl zajištěn autobus.  Božetice začali velice dobře a s přehledem vedli v 1. poločase 4:0.potom se nám podařilo nečekaně zvýšit výkon a vyrovnat.  Byl to krásný zápas.  Hláška dne: Mex - Herinku ty hovado, teď vidím, jak nemůžeš běhat.  Večer hudba: Teplický Drak - tanec. : Hodnotíme jako nejlepší akci sezóny.

Čeněk (55 minuta), Ton (2 - 65 a 85 minuta), Kotal Jun. (80 minuta)

Zápas se uskutečnil 14.8.2004 v Božeticích.

FC Napoleon Srlín x FC Radětice

Haškovec, Čeněk, Kotal J., Bydžovský, Sismelich, Souhrada,  Souhrada V., Fuka P., Fuka R., Vondráček, Doskočil, Herink,  Ton, Sláma Z., Dědič, Bobro, Rozhoň, Koliha,  Černý, Hošna Z.

K zápasu:

Značná nepřipravenost soupeře: špatné hřiště, pozdní příchod.  Nebyla dodržená Domluva o věku hráčů. nasadili hráče z 2 ligového prostředí. Výsledek 4:4 byl z naší strany maximem!

Doskočil (18 minuta), Hošna (75 minuta), Čeněk (78 minuta), Herink (89 minuta)

Zápas se uskutečnil 31.7.2004.

FC Napoleon Srlín x FC Borovany

Zápas skončil výsledkem 8:4 pro FC Napoleon Srlín.

Čeněk, Ton, Koliha, Kotal J., Kotal O., Kotal Jun.,  Herink, Herink Jun., Tlášek, bartoň, Fuka P., Řeřábek,  Bobro, Rozhoň, Sismelich, haškovec, Černohorský, Fuka R.,  Pinc, Souhrada, Bydžovský, Vondráček

K zápasu:

Proti našemu mužstvu nastoupilo veliké množství mladých fotbalistů. zde se následovně projevila naše zkušenost a zápas se stal wxhibicí našeho mužstva. Kotala překvapil krásnou brankou.

Kotal J. (2 - 16 a 32 minuta), Kotal o. (2 - 25 a 63 minuta), Čeněk (36 minuta), Herink Jun.(38 minuta), Fuka R.(49 minuta), Sismelich (51 minuta), Bartoň (60 minuta)

Zápas se uskutečnil 17.7.2004 v Borovanech.

FC Napoleon Srlín x FC Janota Praha

Fuka P., Kotal J., Kotal O., Kotal Jun., Herink, Ton,  Tlášk, Vondráček, Bobro, Řeřábek, Haškovec, Černohorský,  Souhrada

K zápasu:

Utkání bylo vyrovnané. Soupeři začali v doberém tempu, ale naše kvalitní hra eliminovala jejich snažení. Těsně před koncem utkání se jim podařilo vyrovnat.

Herink (7 minuta), Kotal (2 - 78 a 88 minuta), Čeněk (80 minuta)