Schorník, Čeněk, Řeřábek, Souhrada, Pinc, Herink, Pech, Ton, Dědič, Sismelich, Fuka R.,Koliha, Stach, Šedivý, Fuka P., Pinc, Kotal, Bobro, Lojda, Sláma, Podojil, Ševčenko, Vavrek, Stach Jun., Stach, Tlášek E., Choroš, Kotal J.,Kotal O.,Herin Jun., Herink K., Kotal jun., Tlášek ing., Fredy, Rozhoň, Pipek, Čeněk Jun.,Souhrada V.

Zápas skončil výsledkem 4:3 pro FC Napoleon Srlín.

Sestava mužstva:

Pipek, Rozhoň, Kotal J.,Koliha, Kotal Jar., Vavrek,  Stach, Stach Jun., Šedivý, Ton, Čeněk, Čeněk Jun.,  Bobro, Dědič, Fuka R., Tlášek E.

K zápasu:

Zápas proběhl v klidném tempu bez větších faulů. Mnoho neproměněných šancí našeho mužstva.

Hrdina zápasu : Kotal J.(3 branky).  V poslední minutě neproměnil samostatný nájezd na brankářě Kotal J..  Po zápase byla veliká spokojenost

Vstřelné branky:

Kotala J. (3 branky), Stach Jun.

Po zápase:

Cečer následovala dokopná v sále v kulturního domu v Srlíně.  Občerstvení: pečená ovečka.

Zápas se uskutečnil 24.9.2005 v Bernarticich.

FC Napoleon Srlín x FC Borovany

Zápas skončil výsledkem 3:3.

Čeněk, Podojil, Dědič, Choroš, Herink, Herink Jun.,  Herink K., Fredy, Souhrada, Souhrada V., Stach, kotal,  Kotal Jun., Vavrek, Schorník, Tlášek ing.

K zápasu:

Zápas byl plný dohadů, herně hodně vyrovnaný. První poločas 2:1 pro FC Borovany. 2. poločas byl předčasně ukončen kvůli rvačce na hřišti.  Po dohodě mezi hráči a úplatku našemu týmu 25 piv se pokračovalo.  ve třetí části zápasu se nám podařilo vyrovnat na 3:3.  Celý zápas byla jedna velká komedie.

Vstřelené branky:

Herink(20 minuta), herink K.(80 minuta), Kotal J.(88 minuta)

Neproměněné penalty:

Čeněk, Podojil

Zápas se uskutečnil 15.7.2005 v Borovanech.

FC Napoleon Srlín x FC Božetice

Zápas skončil výsledkem 1:0 pro FC Božetice.

Ton, Sismelich, Vavrek, Podojil, Stach, Stach Jun.,  Řeřábek, Herink, Koliha, Kotal, Tlášek E., Schorník,  Rozhoň, Čeněk

K zápasu:

Soupeř nastoupil v divizní sestavě!!  Průběh byl velice vyrovnaný. v závěru rozhodčí nepísknul penaltu ( Dědič neodmával).  Po zápase zábava. Odvoz zajištěn Autobusem ( sponzor Milan Kolář )

Zápas se uskutečnil 4.7.2005 v Božeticích.

Zápas skončil výsledkem 3:2 pro FC Napoleon Srlín.

Schorník, Sláma, Herink, Podojil, Čeněk, Ševčenko,  Vavrek, Ton, Stach, Stach Jun., Kotal O., Kotal J.,  Tlášek E., Dědič, Choroš, Rozhoň, Šedivý

K zápasu:

Dobrý a vyrovnaný zápas, ve druhé polovině jsme byli nepatrně lepší. Neproměnili jsme plno vyložených šancí.

Podojil(5 minuta), Čeněk(27 minuta - penalta), Stach(85 minuta)

Zápas se uskutečnil 18.6.2005.

FC Napoleon Srlín x FC Nikon Praha

Zápas skončil výsledkem 4:1 pro FC Nikon Praha.

Schorník, Čeněk, Pech, Řeřábek, Herink, Ton,  Dědič, Sismelich, Fuka R., Koliha, Stach, Šedivý,  Fuka, Pinc, Ktal, Lojda, Bobro

K zápasu:

Soupeř nasadil plno mladých a kvalitních hráčů. Za vysoké teploty (30°C) jsme jim stacili pouze 1. poločas. Po té 1:1, Dru hý poločas jsme odpadli.