Zápas skončil výsledkem 6:3 pro FC Napoleon Srlín.

Čeněk, Kotal, Podojil, Schorník,  ( střelci 2 branek jsou neznámí )

Zápas skončil výsledkem 5:3 pro FC Napoleon Srlín.

K zápasu:

Utkání bylo v naší režii.

Pixa (2), Podojil,  ( střelci 2 branek jsou neznámí )

K turnaji:

Celkově jsme obsadili 1. místo.  Pohár zůstal doma.  Po turnaji jsme měli večeři v sále v Borovanech. Večer následovala zábava. Hudbu zajišťoval Teplický Drak.  Účast naších fotbalistů na zábavě byla minimální!

Sponzoři:

Pořadatel: SK Napoleon Srlín

Turnaj se uskutečnil 8.9.2007 v Borovanech.

FC Napoleon Srlín x FC Mažice

Zápas skončil výsledkem 3:1 pro FC Mažice.

Sestava mužstva:

Kotal J.,Tlášek E., Čeněk, Ton, Koliha, Stach, Stach L.,  Podojil, Fedák, Kroupa, Dědič, Bobro, Fredy, Vavrek F.,  Souhrada Jun., Souhrada, Václavík, Schorník P., Bříza  Souhrada L., Vavrek M.

K zápasu:

Naše mužstvo hrálo celkem v pohodě. Chyběla jen ta trocha štěstíčka. Soupeř byl vyrovnaný.  Stach Z. - rozčílen a agresivní.

Žluté karty:

Stach Z., Ton

Bříza  Koliha - vlastní branka

Jisté šance:

Kotal Jiří

Poznámka:

Nebýt vlastní branky a proměněné branky J. Kotala, tak mohlo utkání skončit remízou (2:2).

Zápas se uskutečnil 18.8.2007 v Mažicích.

Turnaj v Protivíně

FC Platan Protivín

FC Branice

Ton, Čeněk, Žemlička, Tintěra, Dědič, Bříza,  ing. Tlášek, Schorník V., Stach Z., Kotal Jiří, Kotal Jan,  Kotal O., Fedák, Stach L., Žemličková, Soukupová, Soldátová

1. utkání

FC Napoleon Srlín x FC Platan Protivín

Zápas skončil výsledkem 2:0 pro FC Napoleon Srlín.

K zápasu:

Utkání bylo odehráno v přátelském rytmu, a sic nechtíc jsme vyhráli.

Kotal Jiří, Kotal Jan

2. utkání

FC Napoleon Srlín x FC Branice

Zápas skončil výsledkem 5:4 pro FC Napoleon Srlín.

K zápasu:

Utkání bylo velmi dramatické, ale nakonec jsme zvítězili.

Soldátová (3), Kotal Jiří (2)

K turnaji a zájezdu v Protivíně:

Celá akce byla pojatá jako srandamač, a tak byli na hřišti vidět různé atrakce.  Během zápasů se podávalo pivo 11° Platan zdarma.  Po turnaji následoval přesun do pivovaru kde vystupoval Teplický Drak. Pivovar Sponzoroval pivo a mi 2. pekáče masa.

Sponzoři:

Sponzor autobusu: Kolář Milan ( Děkujeme )

Pořadatel: Pivovar Platan Protivín

Zájezd a turnaj se uskutečnil 22.6.2007 v Protivíně.

FC Napoleon Srlín x FC Řepeč B

Zápas skončil výsledkem 5:2 pro FC Napoleon Srlín.

Kotal J., Čeněk, Ton, Koliha, Stach, Stach L.,  Podojil, Fedák, Kroupa, Dědič, Fredy, Vavrek,  Souhrada Jun., Souhrada, Václavík, Bříza

K zápasu:

Proti našemu týmu nastoupil sopeř složený ze 2 mladých týmů. První poločas byl vyrovnaný 1:1.  ve druhém poločase jsme soupeře jednoznačně přehráli. Celé naše mužstvo hrálo výborně.

Václavík, Čeněk, Fredy, Stach, Kotal

Zápas se uskutečnil 9.6.2007 v Řepči.

Průběh sezónou připravil Čeněk Jindřich.

Průběh sezónou přepsal a upravil pro web Souhrada Zdeněk.

FC Napoleon Srlín 2002

V sezóně 2002 sehrál tým FC Napoleon Srlín 7 přátelských utkání a hodnocení sezóny 2002.

Z toho dosáhl 5 vítězství a 2 remíz.

Soupiska pro sezónu 2002:

Milan Křiváček

Nápojový technik: Veverka Milan

Hráči:

Vondráček, J.Kotal, P. Bobro, M. Koliha, T. Houdek, J. Tlášek, J. Čeněk, V. Ton,O. Kotal, M. Cimelich, F. Sláma Jun., Herink, Fuka, J. Kotal, M. Václavík, D. Válenčík, Z. Souhrada, P. Kakalík, J. Pinc, J, Řeřábek, L. Čuhel, J. Čuhel, L. Pták, M. Hošek, Drexler, Dědič, Fredy, Schorník, F. Pech, P. Skubák, Kotal Jar., M. Haškovec, M. Černohorský, Kyrian,

Statistiky:

Nejlepší střelec:  Herink Ivan (8 branek)

Nejlepší hráč:     Tlášek Jakub

Největší mařič:   Kotal Jiří

III. ročník fungování našeho fotbalového klubu.

FC Napoleon Srlín x FC Všeradice

Vondráček, Kakalík, Ton, Koliha, Bobro, Černohorský,  Houdek, Kotal J., Kotal O., Kotal Jun., Haškovec, Herink,  Tlášek

K zápasu:

Utkání se hrálo v přátelském duchu, o čem svědčí i výsledek 5:2.  Ton neproměnil penaltu. Kotal J. neproměnil opět 7 šancí.  Po utkání se odjelo na večeři společně s FC Všeradice.  Byl to poslední zápas letošní sezóny.

Herink(3), Tlášek(2)

Zápas se uskutečnil 28.9.2002.

FC Napoleon Srlín x FC Křenovice

Zápas skončil výsledkem 3:2 pro FC Napoleon Srlín.

Schorník, Ton, Kotal O., Kotal J., Kotal Jar., Kotal J.,  Kakalík, Tlášek, Bobro, Cicmelich, Haškovec, Černohorský,  Kyrian, Čeněk.

K zápasu:

Silně omlazené mužstvo podalo velmi dobrý výkon. Trenér mužstva po zápase vyhodnotil hru mužstva a poděkoval hráčům za odvedený výkon.  Zvláště vyzdvihl hru M. Černohorského, který při své premiéře podal velmi dobrý výkon.

Kotal J., Ton (penalta), Cicmelich

Zápas se uskutečnil 21.9.2002.

FC Napoleon Srlín x FC Borovany

Zápas skončil výsledkem 4:3 pro FC Napoleon Srlín.

Čeněk, Pech, Tlášek, Vondráček, Pinc, Souhrada,  Houdek, Kotal J., Kotal O., Koliha, Kakalík, Sismelich,  Fuka, Kotal Jun.

K zápasu:

Zápas hraný v Borovanech byl sehrán v rámci Borovanské pouti. Hrálo se v herní pohodě, a zápas naše mužstvo zaslouženě vyhrálo.  Po zápase bylo občerstvení, byli vytočeny 2 sudy 12% piva.

Čeněk, Souhrada, Fredy, Kotal J.

Zápas se uskutečnil 20.7.2002 v Borovanech.

FC Napoleon Srlín x FC Božetice

Zápas skončil výsledkem 3:3.

Schorník, Ton, Tlášek J., Fredy, Koliha, Čeněk, Kakalík, Bobro, Herink, Dědič, Pták, Řeřábek, Skubák, Cimelich, Pech F., Kotal J., Kotal Jun.

K zápasu:

Mužstvo začalo ve velkém stylu, ale špatná muška nám zabránila božskému vedení. Po příchodu Schorníka do Branky a Tona do obrany, se hra našeho mužstva ještě zlepšila a zápas se pro Nás začal vyvíjet dobře.  Vyrovnali jsme hru i skóre na 3:3.  Byl to jeden z nejlepších zápasú FC Napoleon Srlín. Pochvala mužstva byla na místě.

Skubák (2-16 minuta a 34 minuta), Herink(73 minuta)

Zápas se uskutečnil 5.7.2002.

FC Napoleon Srlín x FC Mios Bernartice

Zápas skončil výsledkem 4:4.

Vondráček, V. Ton, J. Tlášek, J. Kotal, O. Kotal, Fuka,  M. Koliha, J. Čeněk, P. Bobro, Kakalík, Z. Souhrada, Drexler,  L. Čuhel, J. Čuhel, Řeřábek, Jar. Kotal, L. Pták, M. Hošek,  Herink

K zápasu:

Mužstvo přistoupilo k utkání zodpovědně, a již v 7. minutě vedlo 2:0. Zápas se hrál za úmorného vedra, a tak byl druhý poločas o 10. minut zkrácen.  Ikdyž jsme v zápase 2x vedli o dvě branky, mužstvo bernartic dokázalo vyrovnat. Přes to byli hráči pochváleni za výkon.  Po zápase bylo připraveno občerstvení. Podávalo se pečené sele a pivo 12%.  O občerstvení se starali: Soukup Václav a Jiří olář, a myslím si, že ke spokojenosti všech.

Souhrada (5 minuta), Fuka (7minuta), O. Kotal(58 minuta), J. Kotal(62 minuta)

Zápas se uskutečnil 22.6.2002.

Zápas skončil výsledkem 2:1 pro FC Napoleon Srlín.

Vondráček, J. Kotal, P. Bobro, M. Koliha, T. Houdek, J. Tlášek,  J. Čeněk, V. Ton, O. Kotal, M cimelich, F. Sláma Jun., Herink,  Fuka, P. Kakalík, Z. Souhrada.

K zápasu:

Mužstvo nehrálo v dobré herní pohodě. Chyběla finální přihrávka, a tak vítězství 2:1 je slušný.  I pokuty za pozdní příchod se museli rozdat.(Fuka, Kakalík)

Herink, Ton (penalta)

Zápas se uskutečnil 13.4.2002.

Zápas skončil výsledkem 10:5 pro FC Napoleon Srlín.

Vondráček, J. Kotal, P. Bobro, M. Koliha, T. Houdek, J. Tlášek,  J. Čeněk, V. Ton, O. Kotal, M. Cicmelich, F. Sláma Jun., Herink,  Fuka, J. Kotal, M. Václavík, D. Válenčík, Z. Souhrada, P. Kakalík,  J. Pinc, J. Řeřábek

K zápasu:

Po velmi dobrém výkonu celého mužstva, zvítězil tým FC Napoleon Srlín 10:5.

Herink(3), Václavík(2), Houdek, Tlášek, Kotal.

Zápas se uskutečnil 30.3.2002 v Borovanech.

FC Napoleon Srlín 2004

V sezóně 2004 sehrál tým FC Napoleon Srlín 5 přátelských utkání.

Z toho dosáhl 1 vítězství, 1 prohry a 3 remíz.

Soupiska pro sezónu 2004:

Asistent trenéra:   Štrudl J.

Hráči:

Fuka P., Čeněk, Koliha, Herink Jun., Kotal Jun., Kotal J., kotal o., Herink, Ton, Tlášek, Vondráček, Bobro, Řeřábek, Haškovec, Černohorský, Souhrada, Bartoň, Rozhoň, Sismelich, Pinc, Bydžovský, Souhrada V., Fuka R., Doskočil, Sláma ZD., Dědič, Černý, Hošna Z.,Mex, Kroupa, Vavrek, Špánek

Statistiky:

Nejlepší střelci:  Čeněk (4 branky); Kotal Jiří(4 branky)

Nejlepší hráč:    Kotal Jun.

FC Napoleon Srlín x FC Janota Praha - FC Nikon Praha

Zápas skončil výsledkem 7:1 pro FC Janota Praha - FC Nikon Praha.

Mex, Kroupa, Koliha, Čeněk, Ton, Bobro,  Dědič, Vavrek, Fuka R., Fuka P., Kotal J. Špánek

K zápasu:

Soupeř značně posílil sestavu. My jsme hráli sice dobře, ale měli jsme velikou smůlu, a tak pro Nás nepříznivý výsledek není objektivním dojmem 2 utkání.

Po zápase:

Po zápase následovala dokopná v sále kulturního domu v Srlíně. Společně se soupeři jsme ukončili Naši fotbalovou sezónu.  Jako občerstvení byla pečená ovečka a gulášek.

Ton (69 minuta)

Zápas se uskutečnil 25.9.2004.

Řeřábek, Koliha, Kotal J., Čeněk, Sláma, Vondráček,  Haškovec, Bobro, Kotal O., Ton, Sismelich, Dědič,  Rozhoň

K zápasu:

Dostavilo se málo našich hráčů, což byla škoda, protože byl zajištěn autobus.  Božetice začali velice dobře a s přehledem vedli v 1. poločase 4:0.potom se nám podařilo nečekaně zvýšit výkon a vyrovnat.  Byl to krásný zápas.  Hláška dne: Mex - Herinku ty hovado, teď vidím, jak nemůžeš běhat.  Večer hudba: Teplický Drak - tanec. : Hodnotíme jako nejlepší akci sezóny.

Čeněk (55 minuta), Ton (2 - 65 a 85 minuta), Kotal Jun. (80 minuta)

Zápas se uskutečnil 14.8.2004 v Božeticích.

FC Napoleon Srlín x FC Radětice

Haškovec, Čeněk, Kotal J., Bydžovský, Sismelich, Souhrada,  Souhrada V., Fuka P., Fuka R., Vondráček, Doskočil, Herink,  Ton, Sláma Z., Dědič, Bobro, Rozhoň, Koliha,  Černý, Hošna Z.

K zápasu:

Značná nepřipravenost soupeře: špatné hřiště, pozdní příchod.  Nebyla dodržená Domluva o věku hráčů. nasadili hráče z 2 ligového prostředí. Výsledek 4:4 byl z naší strany maximem!

Doskočil (18 minuta), Hošna (75 minuta), Čeněk (78 minuta), Herink (89 minuta)

Zápas se uskutečnil 31.7.2004.

Zápas skončil výsledkem 8:4 pro FC Napoleon Srlín.

Čeněk, Ton, Koliha, Kotal J., Kotal O., Kotal Jun.,  Herink, Herink Jun., Tlášek, bartoň, Fuka P., Řeřábek,  Bobro, Rozhoň, Sismelich, haškovec, Černohorský, Fuka R.,  Pinc, Souhrada, Bydžovský, Vondráček

K zápasu:

Proti našemu mužstvu nastoupilo veliké množství mladých fotbalistů. zde se následovně projevila naše zkušenost a zápas se stal wxhibicí našeho mužstva. Kotala překvapil krásnou brankou.

Kotal J. (2 - 16 a 32 minuta), Kotal o. (2 - 25 a 63 minuta), Čeněk (36 minuta), Herink Jun.(38 minuta), Fuka R.(49 minuta), Sismelich (51 minuta), Bartoň (60 minuta)

Zápas se uskutečnil 17.7.2004 v Borovanech.

FC Napoleon Srlín x FC Janota Praha

Fuka P., Kotal J., Kotal O., Kotal Jun., Herink, Ton,  Tlášk, Vondráček, Bobro, Řeřábek, Haškovec, Černohorský,  Souhrada

K zápasu:

Utkání bylo vyrovnané. Soupeři začali v doberém tempu, ale naše kvalitní hra eliminovala jejich snažení. Těsně před koncem utkání se jim podařilo vyrovnat.

Herink (7 minuta), Kotal (2 - 78 a 88 minuta), Čeněk (80 minuta)

Zápas se uskutečnil 19.6.2004.

FC Napoleon Srlín 2003

V sezóně 2003 sehrál tým FC Napoleon Srlín 8 přátelských utkání.

Jedno utkání sehráli i Ženy FC Napoleon Srlín.

Z toho dosáhl 3 vítězství a 5 proher.

Soupiska pro sezónu 2003:

Hráči:

Břicháček,Ton, Čeněk, Štrůdl, Bobro, Řeřábek, Cicmelich, Tlášek, Fuka, Kotal O., Kotal J. Herynk, Koliha, Katal Jun., Pinc, Dědič, Mira, Pompo, Kakalík, Černohorský, Haškovec, Kalina, Eda, Herink, Brož, Mex, mazanec, Hošek, Choroš, Souhrada V., Souhrada, Pinc, Fredy, Křiváček, Čuhel L., Sláma, Fučík,Bouda, Sismelich.

Hráčky:

Haškovcová Iva, Haškovcová Michala, Pincová Eva, Soukupová Jana, Soukupová Věra, Čňková marie, Mikulášová Zuzana, Choročová, Řeřábková.

FC Napoleon Srlín x FC Křída

Zápas skončil výsledkem 4:1 pro FC Křída.

Schorník, Bouda, Čeněk, Fuka, Herink, Eda,  Choroš, Černohorský, Haškovec, Ton, Dědič, Koliha,  Řeřábek, Sismelich

K zápasu:

Zápas se našemu mužstvu nevydařil. Byla znát dlouhá herní pauza.

Herink

Zápas se uskutečnil 20.9.2003.

FC Napoleon Srlín x FC Slabčice

Herink, Čeněk, Pinc, Fredy, Řeřábek, Koliha,  Ton, Souhrada, Choroš, Štrůdl, Kotal J., Kotal Jun.,  Fučík, Sláma, Křiváček, Čuhel L.

K zápasu:

Mužstvo mužů vrátilo Slabčicím porážku, kterou udělili Slabčice Srlínským hráčkám.

Souhrada, Fredy

Zápas se uskutečnil ve Slabčicích.

FC Napoleon Srlín Ženy x FC Slabčice

Zápas skončil výsledkem 1:0 pro FC Slabčice.

Haškovcová Iva, Haškovcová Michala, Pincová Eva,  Soukupová Jana, Soukupová Věra, Čňková marie, Mikulášová Zuzana, Choročová, Řeřábková.

K zápasu:

Naše hráčky se snažili seč jim síli stačili. Zápas byl velice vyrovnaný, o tom svědčí i výsledek 1:0 pro Slabčice.

Zápas skončil výsledkem 6:4 pro FC Borovany.

Bobr, Herink, Koliha, Štrůdl, Kotal J., Cicmelich,  Souhrada V., Souhrada, Brož, Pinc, Ton, Tlášek,  Kotal O., Čeněk, Řeřábek, Kakalík, Fredy, Haškovec,  Černohorský  Branka: Břicháček

K zápasu:

Ani dobrý výkon nám nestačil na výhru s týmem FC Borovany.

Herink(2), Fredy, Souhrada

Zápas se uskutečnil v Borovanech.

Zápas skončil výsledkem 5:1 pro FC Napoleon Srlín.

Čeněk, Ton, Koliha, Herink, Choroš, Hošek,  Fuka R., Dědič, Kakalík, Řeřábek, Pinc, Fuka P.,  Černohorský, Haškovec, Václavík, Mazanec, Kotal, Brož,  Eda,  Branka: Břicháček

K zápasu:

100% účastí hráčů Srlína ve hvězdné sestavě. Soupeř neměl šanci na úspěch. Krásný fotbal.

Václavík(2), Fuka P., Čeněk(2)

Zápas se uskutečnil 7.6.2003.

Zápas skončil výsledkem 4:2 pro FC Křenovice.

Dědič, Čeněk, Herink, Fuka P., Kotal, Koliha,  Ton, Kalina, Eda, Brož, Mex, Černohorský,  Haškovec

K zápasu:

Zápas se vyhrotil ve tvrdý boj, kde se hodně faulovalo ze strany soupeře.  Motto: Herink. : Pinci ty hovado, kvůli tobě mám zkažené velikonoce

Herink(2)

Zápas se uskutečnil 19.4.2003.

FC Napoleon Srlín x FC Vacenovice

Zápas skončil výsledkem 2:1 pro FC Vacenovice.

Ten kdo se zúčastnil zájezdu na Moravu.

K zápasu:

FC Napoleon Srlín pořádal zájezd na Moravu do obce Vecenovice. Zájezd se vydařil ke spokojenosti všech.  Zápas se hrál v přátelském duchu, ale i v dobrém tempu na to, že již někteří hráči měli za sebou občerstvení. K vítězství Vacenovic jsme přispěli vlastní brankou ( Řeřábek ). Z FC Napoleon Srlín vstřelil branku Kotal J.  Družstvo FC Vacenivice bylo každopádně fotbalově lepší, ale naše mužstvo vše vynahradilo bojovností.

K zájezdu:

Po skončení zápasu se šlo do mítní restaurace na večeři. A poté jsme navštívili sklípek, kde bylo připraveno další občerstvení spojené s ochutnáváním vín.  Vše proběhlo v pořádku. Majitel sklípku byl s námi spokojen. Večer se nám stratil jediný divák, který s námi jel. Našel se v místní restauraci u majitelky. Prý si to spletl s ubytovnou?

Zájezd se uskutečnil 12.4.2003.

Zápas skončil výsledkem 7:1 pro FC Napoleon Srlín.

Ton, Čeněk, Bobro, Řeřábek, Cicmelich, Tlášek,  Fuka, Kotal O., Kotal J. Herink, Koliha, Kotal Jun.,  Pinc, Dědič, Pompo, Mira  Branka: Břicháček

K zápasu:

První zápas nové sezóny se hrál za silného větru a velké zimy.  Naše mužstvo ani tyto nepříznivé podmínky nevyvedli ze hry, ale naopak je dostali do řádného tempa.  Na to, že byl první zápas, se hrálo v dobrém tempu a padlo hodně branek.  Nejvíce se zlepšil loňský mařič šancí Kotal J., který vstřelil 4 branky.

Kotal J.(4), Kotal Jun.,Kotal O., Herink

Zápas se uskutečnil 5.4.2003.

FC Napoleon Srlín 2005

V sezóně 2005 sehrál tým FC Napoleon Srlín 5 přátelských utkání.

Z toho dosáhl 2 vítězství, 2 proher a 1 remízi.

Soupiska pro sezónu 2005:

Asistent trenéra:  Milan Křiváček

Hráči:

Schorník, Čeněk, Řeřábek, Souhrada, Pinc, Herink, Pech, Ton, Dědič, Sismelich, Fuka R.,Koliha, Stach, Šedivý, Fuka P., Pinc, Kotal, Bobro, Lojda, Sláma, Podojil, Ševčenko, Vavrek, Stach Jun., Stach, Tlášek E., Choroš, Kotal J.,Kotal O.,Herin Jun., Herink K., Kotal jun., Tlášek ing., Fredy, Rozhoň, Pipek, Čeněk Jun.,Souhrada V.

Statistiky:

Nejlepší střelec:    Kotal Jiří

Nejlepší hráč:       Vavrek

Nová kronikářka:  Stachová

FC Napoleon Srlín x FC Bernartice staří páni

Pipek, Rozhoň, Kotal J.,Koliha, Kotal Jar., Vavrek,  Stach, Stach Jun., Šedivý, Ton, Čeněk, Čeněk Jun.,  Bobro, Dědič, Fuka R., Tlášek E.

K zápasu:

Zápas proběhl v klidném tempu bez větších faulů. Mnoho neproměněných šancí našeho mužstva.

Hrdina zápasu : Kotal J.(3 branky).  V poslední minutě neproměnil samostatný nájezd na brankářě Kotal J..  Po zápase byla veliká spokojenost

Vstřelné branky:

Kotala J. (3 branky), Stach Jun.

Po zápase:

Cečer následovala dokopná v sále v kulturního domu v Srlíně.  Občerstvení: pečená ovečka.

Zápas se uskutečnil 24.9.2005 v Bernarticich.

Čeněk, Podojil, Dědič, Choroš, Herink, Herink Jun.,  Herink K., Fredy, Souhrada, Souhrada V., Stach, kotal,  Kotal Jun., Vavrek, Schorník, Tlášek ing.

K zápasu:

Zápas byl plný dohadů, herně hodně vyrovnaný. První poločas 2:1 pro FC Borovany. 2. poločas byl předčasně ukončen kvůli rvačce na hřišti.  Po dohodě mezi hráči a úplatku našemu týmu 25 piv se pokračovalo.  ve třetí části zápasu se nám podařilo vyrovnat na 3:3.  Celý zápas byla jedna velká komedie.

Herink(20 minuta), herink K.(80 minuta), Kotal J.(88 minuta)

Neproměněné penalty:

Čeněk, Podojil

Zápas se uskutečnil 15.7.2005 v Borovanech.

Zápas skončil výsledkem 1:0 pro FC Božetice.

Ton, Sismelich, Vavrek, Podojil, Stach, Stach Jun.,  Řeřábek, Herink, Koliha, Kotal, Tlášek E., Schorník,  Rozhoň, Čeněk

K zápasu:

Soupeř nastoupil v divizní sestavě!!  Průběh byl velice vyrovnaný. v závěru rozhodčí nepísknul penaltu ( Dědič neodmával).  Po zápase zábava. Odvoz zajištěn Autobusem ( sponzor Milan Kolář )

Zápas se uskutečnil 4.7.2005 v Božeticích.

Schorník, Sláma, Herink, Podojil, Čeněk, Ševčenko,  Vavrek, Ton, Stach, Stach Jun., Kotal O., Kotal J.,  Tlášek E., Dědič, Choroš, Rozhoň, Šedivý

K zápasu:

Dobrý a vyrovnaný zápas, ve druhé polovině jsme byli nepatrně lepší. Neproměnili jsme plno vyložených šancí.

Podojil(5 minuta), Čeněk(27 minuta - penalta), Stach(85 minuta)

Zápas se uskutečnil 18.6.2005.

FC Napoleon Srlín x FC Nikon Praha

Zápas skončil výsledkem 4:1 pro FC Nikon Praha.

Schorník, Čeněk, Pech, Řeřábek, Herink, Ton,  Dědič, Sismelich, Fuka R., Koliha, Stach, Šedivý,  Fuka, Pinc, Ktal, Lojda, Bobro

K zápasu:

Soupeř nasadil plno mladých a kvalitních hráčů. Za vysoké teploty (30°C) jsme jim stacili pouze 1. poločas. Po té 1:1, Dru hý poločas jsme odpadli.